Web Analytics

Kosovari bën tatuazh fytyrën e Albin Kurtit

Kosovari bën tatuazh fytyrën e Albin Kurtit Qytetari Naim Tërbunja ka realizuar një tatuazh ku paraqet fytyrën e liderit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe...

Sot vdiq edhe zemra jeme pa ty- e thotë babai i...

Sot rreth orës 10:10, në afërsi të shkollave që ndodhen në lagjen “Bajram Curri” në Prizren , ka ndodhur nje incident i rëndë me...

Krasniqi: Kurti ia përfundoi karrierën Osmanit, ai është vet kryeministër, vet...

Anëtari i Kryesisë së PDK’së, Memli Krasniqi, ka thënë se Vjosa Osmani është në përfundim të karrierës së saj politike dhe se ajo aderoi...

Krasniqi: Habit fakti qysh njerëzit nuk e vërejnë transformimin e Kurtit...

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, është shprehur i habitur sesi njerëzit e votojnë subjektin politik Lëvizje Vetëvendosje. Ai këto komente i ka...

Blerta Deliu: Falenderoj PDK-në dhe qytetarët që më nderuan serish të...

Blerta Deliu – Kodra thotë se nga fillimi i pandemisê e deri te ngjarje tjera të rënda që e goditën vendin tonë, PDK tregoi...

ISH DEPUTETI I LDK-SË FTOHET PËR INAGURIMIN E PRESIDENTIT BIDEN

Ish deputeti i LDK-së, është në listën e të ftuarëve për inagurimin e Presidentit Biden. Faton Bislimi. Lajmin e ka bërë të ditur LDK-ja me anë...

Lladrovci padit Vehbi Kajtazin, i kërkon 100 mijë euro dëmshpërblim

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka ngritur padi sot ndaj gazetarit Vehbi Kajtazi, pasi që ky i fundit ditë më parë drejtoi akuza ndaj...

Prishtinasi i ha 5 krimba të gjallë për 200 euro

Një i ri nga Prishtina i është përgjigjur pozitivisht lojës “Humbësi Fiton” me Xhurim Demën. Loja ishte e vështirë, po aq sa ishte e gërditshme. Detyra...

Endrit Thaçi: Burrështetas si ti babi, shumë rrallë lindin!

Që nga muaji nëntor, ish-presidenti i vendit, Hashim Thaçi po vazhdon të jetë i burgosur në kuadër të Gjykatës Speciale në Hagë. Thaçi dhe disa...

Gruaja Rexhep Selimit kandidate për deputete nga Lëvizja Vetvendosje

Shqipe Mehmeti-Selimi, bashkëshortja e Rexhep Selimit, është deklaruar pasi emri i saj figuron në listën e Lëvizjes Vetëvendosje si kandidate për deputete në zgjedhjet...

RRJETET SOCIALE

606,584FansLike
29,700FollowersFollow
1,031FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT