Jozefina Topalli: Ky vit ka qenë i veçantë, ishte dhurata më e bukur që...

“Nuk më pëlqen të më thërrasë gjyshe, por nëna Ina” Jozefina Topalli është një nga figurat që ka spikatur në politikën dhe në parlamentarizmin shqiptar. Ajo...

Anita e përgënjështron vajzën që tha se ajo e rrëzoi në një ndejë

Qytetarja nga Prishtina, Majlinda Haziraj, gjatë ditës së sotme ka rrëfyer se si Anita, gruaja e kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinajt e ka rrëzuar...

RRJETET SOCIALE

605,510FansLike
29,700FollowersFollow
1,047FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT