Web Analytics

“Dhëmbë për dhëmbë” deri në sekondat e fundit! Iliri fiton edicionin e parë të...

Iliri Shaqiri është zyrtarisht fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP Albania”!Pas një eksperiencë të paharruar, që ka zgjatur më shumë se...

Dr, Agron Rexhepi: këto sëmundje mund ti shërojmë me Namaz e Agjërim!

Në emisionin “Kojshia Show”, përveç hoxhës Enis Rama, mysafire ishte edhe doktorë Agron Rexhepi, i cili është Nutricionist.Ai tregoi se çfarë dobie shëndetësore na...

Hoxhë Enis Rama: Ja si mund të flasim me Zotin Natën e Kadrit!

Në emisionin “Kojshia Show” këtë të diele mysafire ishin, Hoxhe Enis Rama dhe Nutricionisti Agron Rexhepi.Për herë të parë Hoxha Rama tregon se si...

Ministrja Dumoshi i del në mbrojtje aktores Adriana Matoshi

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi është solidarizuar me aktoren Adriana Matoshi pasi ndaj kësaj të fundit u bënë komente fyese për...

Moderatori e pyte Sali Berishën për kontrabandën me naftën, ja si reagon Sali Berisha!

Në emisionin Kojshia Show gjithmonë ndodhin të papritura, shkruan InfoKosova.Moderatori Sadri Imeri nuk ka hezituar ta pyes Doktor Sali Berishën edhe për kontrabanden me...

Sali Berisha: Ja kush i solli dosjet në zyrat e Veteranëve të UÇK-së

Ish Kryeministri i Reublikës së Shqipërisë Sali Berisha ishte protagonisti i radhës në emisionin Kojshia Show kete te diele, shkruan InfoKosova.Gjatë kësaj interviste ai...

Ky ishte amaneti i fundit i Adem Mikullovcit

Aktori i mirënjohur shqiptar, Adem Mikullovci mesnatën e së hënës ka ndërruar jetë.Por, pas vete ka lënë një amanet të madh.Në një intervistë...

Labi: 87 vjeçares nga Istogu që mbeti e vetme 30 vjet më parë, pension...

Zojë Haxhiaj nga Rakoshi i Istogut kishte mbetur e vetme 30 vjet më parë, atëherë kur edhe i vdiq bashkëshorti.Me 90 euro në muaj,...

Osmani: I dashur Apple, Kosova është pjesë e botës tuaj, Dua imazh i juaj

Vjosa Osmani i është bashkuar nismës së këngëtares Dua Lipa, i cila i bëri peticion Apple, që të heqë Kosovën nga harta e Serbisë.Ajo...

Serbët e Leskovcit paralajmërojnë padi ndaj Dua Lipës për ajvarin

Qyteti i Leskovcit ka paralajmëruar padi ndaj yllit botëror me prejardhje shqiptare, Dua Lipës pasi kjo e fundit e prezantoi ajvrain si ushqim tradicional...

RRJETET SOCIALE

612,827FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,004NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT