Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Teuta Krasniqi pozon nga prapa, kështu duket nga pas gruaja e një trajneri

Aktorja Teuta Krasniqi ka vite që nuk ishte shumë aktive në jetën artistike dhe në televizion.

Dikur një nga figurat më të ekspozuara e të përfolura në vend, Teuta po e jeton qetësisht jetën e saj.

Por, ja ku është kthyer dhe më furishëm se asnjëherë më parë.

Aktorja është bërë pjesë e “Çka ka shpija”, duke goditur me rol, batuta e performancë./kosovarja

Shiko foton:

Të fundit