4 C
Kosovo
E mërkurë, Dhjetor 11, 2019
Ballina SHOWBIZ

SHOWBIZ

Fejohet djali i Ramiz Lladrovcit, fotografohet duke puthur nusen

Familja Ladrovci ka festë sonte Djali i kryetarit të Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci – Driloni është fejuar sot me Elena Maculën kurse fotot e...

Jo më kot quhen “Binjaket më të bukura në botë”, tani keni rastin që t’i shihni

Quhen Ava dhe Leah Clements dy binjaket që kanë pushtuar rrjetet sociale me bukurinë e tyre, shkruan "InfoKosova". Ava dhe Leah janë të lindura në...

Prezantuan së bashku festivalin, Adrola Dushi ka diçka për t’i thënë Ardit Gjebreas

Këtë vit "Kënga Magjike" në edicionin 21, u prezantua nga moderatori i njohur Ardit Gjebrea krah modeles bukuroshe Adrola Dushit. Për tre netë, Adrola përjetoi...

Këngëtarja e njohur shqiptare zbulon pjesët e ndishme

Ajo është një nga vajzat më të përfolura të mediave rozë. Iva Aliko shfaqet e nxeht si çdo herë tjetër, nëpërmjet fotove që ajo publikon...

Bukuroshja më nuk fsheh asgjë, i qet të gjitha në fushë

Ajo njihet si njëra nga femrat më të zjarrta që ka PlayBoy. Fjala është për modelen, Suzy Cortez që u bo e njohur fal fitores...

E bëri ADN-në Ronela dhe thotë më doli se jam 100 përqind ku**vë

Ronela Hajati ka habitur me mbishkrimin që ia la videos së fundit në Instagram. Ronela Hajati ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku...

Vajzat e Albëries iu kënaqin sytë me gjithë këtë bukuri

Albërije Hadërgjonaj është këngëtarja kosovare mund të themi ndër të parat që përkundër moshës ka thyer gjitha tabutë e kohës. Ajo në secilën paraqitje shfaqet...

Në temperaturë 3 gradë Njomza e bën këtë gjë për Shyhreten

Njomza Martinaj është vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, mjaftë e njohur dhe e popullarizuar. Nuk është muzika, por profesioni i grimeres ai me të...

Remzie dhe Nexhat Osmani ndihmojnë familjen Abazi që humbi dy djemtë nga tërmeti në Shqipëri

Remzie Osmani dhe vëllai i saj, Nexhati, kanë vizituar familjen Abazi në Gjilan, dy djemtë e së cilës humbën jetën në tërmetin e 26...

Pse po e fshehë të fejuarin Edita Sopjani?

Edita Sopjani është këngëtarja e njohur kosovare, e cila nisi hapat e parë në muzikë qysh në moshën e re. Ajo ka realizuar shumë këngë...

Këngëtari i famshëm francez i bën ftesë Erza Muqollit, performojnë bashkë në skenë madhështore

Ajo është padyshim një nga emrat e rinj më premtues në fushën e muzikës. Kosovarja deri më tani ka punuar në disa këngë të përmbledhura...

Robert Berisha: Besoj se nuk ka shqiptar që s’ka dashnore

Kohëve të fundit, këngëtari i njohur Robert Berisha ka qenë një nga emrat më të përfolur në mediat rozë. E gjithë kjo pas ndarjes nga...

Most Read

Varros veturën për ta vozitur në botën tjetër

Një biznesmen brazilian kishte pranuar shumë reagime negative pas njoftimit se donte të varroste veturën e tij. Chiquinho Scarpa, 62 vjeç kishte njoftuar në Facebook...

Përse ju dridhet syri? Përgjigja nuk do ju pëlqejë!

Shumë prej nesh e dimë se çfarë është kur të dridhet qepalla; në fakt, ne të gjithë e kemi hasur këtë moment në jetën...

Milioner me borxhe, 150 milionë dollarë shpenzime të çuditshme

150 milionë dollarë nuk zgjasin shumë nëse bën shpenzime aq të çuditshme sa Nicolas Cage. Aktori 54-vjeçar e ka ushqyer këtë reputacion duke grumbulluar një...

Mbërriti në Angli vetëm me 600 paund, tani zotëron një kompani 2 mln paund

Me ëndrrën dhe shpresën për një jetë më të mirë, Rupesh Thomas nga India, u zhvendos në Angli me vetëm 600 paund në llogarinë...
web
analytics