Web Analytics

Marina bëhet muslimane? E vendos shaminë dhe shkon në xhami

Getoar Selimi dhe gruaja e tij Marina Vjollca kanë udhëtuar drejtë vendit më të bukur, Dubai, shkruan "InfoKosova". Çifti i famshëm janë duke kaluar pushimet...

Në 29 vjetorin e lindjes së tij, Gjiko i bën këtë dhuratë vetës

Reperi i njohur Gjiko sot e ka ditëlindjen, shkruan "InfoKosova". Gjiko ka mbushur plotë 29 vjet jetë. E me këtë rast, ai i ka bërë një...

Këtë vit nuk ka “Kënga Magjike”, Ardit Gjebrea befason të gjithë

Moderatori i njohur, Ardit Gjebrea ka lajmëruar me anë të një postimi në ‘Instagram’ se këtë vit, ndryshe nga vitet e kaluara nuk do...

Në moshën 47 vjeçare bëhet nënën aktorja e njohur

Aktorja e njohur Cameron Diaz është bërë nënë në moshën 47-vjeçare. Në jetë ka ardhur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Raddix. Fëmija...

Me puthje pasionante, Elita e uron Gjikon për ditëlindje

Elita Rudi çdoherë shfaqet e dashuruar në burrin e saj Gjikon, shkruan "InfoKosova". Edhe kësaj radhe Elita na ka treguar se sa fortë e do...

Genta e shijon një shëtitje me helikopter të burrit të saj mbi qiellin e...

Genta Ismajli tashmë nuk po e fsheh fare të dashurin e saj të pasur, shkruan "InfoKosova". Ajo dhe i dashuri i saj turk, janë duke...

‘Kur të mbyllesh këmbët… ’ Ilda Bejleri replikon me ndjekësin

Moderatorja sportive, Ilda Bejleri ka ndarë një postim në rrjete sociale ku në sfond duket Nënë Tereza. Me një shkrim reflektues mbi Shqipërinë e prapambetur,...

Lady Gaga shkëmbën puthje të zjarrta me mashkullin e panjohur natën e Vitit të...

Dashuri vetëm për natën e Vitit të Ri apo një histori dashurie ne vazhdim? Këngëtarja e hitit ‘Shallow’ është parë natën e ndërrimit të viteve...

Pse e mban të fshehur Aurela Hoxha biznesmenin me të cilin jeton në Spanjë?

Para disa muajsh u zbulua nga mediat lidhja sekrete e modeles së njohur shqiptare, Aurela Hoxha. Ajo bashkëjeton në Spanjë me partnerin e saj biznesmen,...

Xhemi Shehu si rrallëherë prezanton të ëmën , duken si binjake

Moderatorja e njohur e ekranit, Xhemi Shehu, është tepër aktive në rrjete sociale, mirëpo është munduar ta mbajë sa më larg syrit të mediave...

RRJETET SOCIALE

606,379FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,024NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT