Web Analytics

A i ra pishman Blerona për dhëmbët e rinj? Ja çka na thotë ajo

Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri po vazhdon të rrëmbejë vëmendje. Ajo kohëve të fundit po bën ndryshime të shumta në paraqitjet fizike, shkruan “Kosovarja”. Pas humbjes...

Kjo është kënga me të cilen vajzat e qajnë tradhëtinë

Tregu muzikor kosovar është i bujshëm, por është mëse e çuditshme se si vështirë po bëhen këngë që po i rezistojnë kohës, këngë që...

Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze: Do të sjellim 200 000 maska për...

Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka njoftuar nëpërmjet një statusi në Facebook se ai dhe gruaja e tij kanë vendosur që të sjellin 200 000...

E infektuar me koronavirus, modelja 21-vjeçare publikon fotot joshëse në diell

Ylli i reality show “Made In Chelsea”, Heloise Agostinelli, ka zbuluar se është diagnostikuar me koronavirus. Por duket se 21 vjeçarja nuk po shqetësohet shumë...

Enca na tregon një anë tjetër të saj

Këngëtarja Enca nuk ka të ndalur. Ajo në rrjetet sociale ka hedhur një video, përmes së cilës na njofoi me një an tjetër të saj. Duke...

Bebe Rexha thotë se telefonoi terapistin pasi ndjehej sikur nuk mund të bëjë asgjë

Bebe Rexha qetësoi fansat me “Killing me soft”, të cilët mërziten në izolim. Ylli 30-vjeçar hyri në Tik Tok të premten dhe vendosi të këndoi...

Edhe pse ditë pushimi Labi vazhdon të ndihmojë familjet që të vetmin hall e...

Labi po vazhdon të ndihmojë familjet me të ardhura sociale. Labinot Tahiri para pak javësh kishte nisur iniciativën për t’i ndihmuar familjet me nevoja elementare...

Noizy: Këta më shtojnë një ‘diss’ unë shtoj edhe një hotel

Noizy ka ironizuar me urryesit e tij. Noizy ka qenë shenjë e ‘thumbimeve’ nga kolegët kohët e fundit, por duket se këto kohë kanë kaluar...

Me disa imazhe të publikuara Morena Taraku kujton nënë e ndjerë

Këngëtarja ka kujtuar vitet e fëmijërisë. Humbja e nënës mbetet momenti më i vështirë për Morena Tarakun, e cila sot ka kujtuar të ëmën me...

Me sfidën e re, Stresi u ofron mundësinë e artë artistëve të rinj

Stresi ka krijuar një lojë të re ku më së shumti do përfitojnë artistët e rinj. Javën që shkoi reperët kishin krijuar në sfidë në...

RRJETET SOCIALE

606,259FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,007NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT