Web Analytics

Antoneta pozon nga mbrapa, tregon të pasmet e mëdha

Antoneta Koci erdhi me një pozë nga mbrapa. Ajo ia ktheu shpinën kamerës duke i vënë në pah të pasmet e mëdha, shkruan InfoKosova. Antoneta duket...

Ronela “dridh” rrjetin me bikini të zeza

Këngëtarja shpeshherë vë në dukje fizikun e saj perfekt. Dhe, Ronela Hajati sot ka postuar imazhe të reja në Instagram e cila ka treguar se...

Grimeri i Dafina Zeqirit si kukull

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ndalet se prezantuari projekte moderne dhe që shpejtë kthehen në hite. Dafina po përgatitet për të servuar risi të tjera para...

Me bikini mbi motor, Françeska Jaçe provokon imagjinatën e fansav

Françeska Jaçe është e njohur tashmë për format e saj bombastike dhe nuk e ka aspak problem që t’i nxjerrë në pah. Shpesh herë e...

Poem takon ish të dashuren e babit

Artistja e njohur me famë botërore sot ka vizituar Tiranën. Dhe, Dua Lipa ka takuar edhe Ledrin me Sarën dhe vajzën e tyre. Ishte, Sara ajo...

Kush ja dha Medes 30 mijë dollar për një natë?

E di që ju tingëllon e pabesueshme, por është e vërtet që këngëtari Meda i ka marrë 30 mijë dollar bakshish për një natë. Së...

Afërdita Demaku dhe Duli derisa këndojnë i mbushin duartë me para

“Thërrer Prizreni o mori Shkoder” është një prej këngëne më buqitëse shqiptare, që disa këngëtar e ruajnë si zarin e tyre për ta ndezur...

Vëllai i Ledianës “çmend” vajzat, ekspozon trupin me muskuj para pasqyrës

Ish konkurrentja e Përputhen, Ledjana Prenga ishte njëra ndër konkurrentet e pëlqyera dhe të komentuar nga publiku shqiptarë. Publiku e desh që ajo të dal...

Andi Artani ndër meshkujt më atraktiv shqiptar

Jemi mësuar ta shohim në “ Përputhen” . I bukur, e me fizik që shumë meshkuj e lakmojnë. Kështu e njohim Andin Artanin. Ani pse ky...

Rina Balaj provokon rënd nga shtrati me gjoksin dhe të pasmet

Këngëtarja Rina Balaj ka “dridhur” sot instagramin. Ajo ka publikuar fotografi mjaftë të zjarrta, shkruan InfoKosova. Rina edhe këtë herë provokoj rënd me gjoksin dhe të...

RRJETET SOCIALE

606,259FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,007NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT