Web Analytics

Ryva Kajtazi publikon një video brenda shtëpisë së saj

Këngëtarja e aktorja e njohur kosovare Ryva Kajtazi është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar, e cila me anë të energjisë që posedon arrin...

Kush është mashkulli misterioz pas Jennifer Lopez në këtë foto?

Jennifer Lopez postoi një selfie në Instagramin e saj të premten, por fansat u shqetësuan, pasi vunë re një mashkull të çuditshëm në sfond. "Nëse...

Vajza e Bleros qenka identike si gjyshi i saj

Këngëtari kosovar Blero përveç që është i përkushtuar ndaj profesionit të tij, ai gjithmonë arrin të dëshmoj që është edhe bashkëshort e baba i...

Me publikimin e këtij imazhi, Genta Ismajli e konfirmon shtatzëninë?

Është e dashur dhe mjaftë e dalluar për hitet e saj. Genta Ismajli e cila hyri fuqishëm në tregun muzikor vazhdon të jetë një nga...

Ka muaj pa e takuar vajzën, Mozzik bën dedikimin prekës për të

Mozzik së fundmi ka bërë një dedikim për vajzën e tij, Hanën. Ai ka publikuar një fotografi ku shihet një baba me vajzën e tij...

Kush dhe çka e bëri Gjirën të largohet nga muzika

Reperja e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi, ka bërë një dalje të parë televizive pas pesë vitesh mungesë në ekran. Në një lidhje direkte për emisionin...

Demi Lovato publikon imazhe intime me të dashurin

Demi Lovato është e dashuruar marrëzisht. Këngëtarja 27-vjeçare e “Sorry Not Sorry” postoi fotografi të reja të lezetshme me të dashurin e saj Max Ehrich...

Ai momenti kur në pikë të ditës bëhet terr, vëmendja te Kylie Kenner

Kylie Jenner padyshim që është një nga femrat më sek.si në botë. Këtë sapo e ka dëshmuar me fotografitë e fundit në Instagram. Nga shtrati, me...

Robert Berisha kërkon të shkojë në Ulqin: S’ka koronavirus, as kurrë s’ka pas

Robert Berisha e ka kaluar këtë kohë më ndryshe se shumë kush tjetër pasi ai kaloj dy javë në karantinë në Qendrën e Studentëv...

Ende pa lindur, bashkëshortja e Mc Kreshës zbulon emrin e vajzës

Në dhjetor Mc Kresha dhe Erzina e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, e familje e tyre do shtohet edhe me një fëmijë, gjinia...

RRJETET SOCIALE

606,259FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,012NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT