-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina SHOWBIZ

SHOWBIZ

Kemali i bën ‘block’ modeles ruse, arsyeja do ju lërë pa fjalë

Pas modeles iraniane, një tjetër bukuroshe e ka radhën për t’u bërë block në të gjitha rrjetet sociale nga Burak Özçivit. Bëhet fjalë për modelen...

Fillon gallata me këpucët e çuditshme të Rihannas në internet

Rihanna eksperimenton shumë me stili e saj dhe guxon të vesh ato gjëra që të tjerët pak guxojnë. Ajo kërë herë ka dal në Neë...

Kim Kardashian publikon edhe një foto pa rroba

Kim Kardashian ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto pa rroba nga seti fotografik i Vogue i realizuar në Meksikë. 36 vjeçarja...

Këto janë top 10 fotot e “Nxehta” të Angela Martinit

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Angela Martini shquhet për format e saj seksi, shkruan InfoKosova. Jo rrallë herë ajo ka provokuar me asetet e...

Të pasmet e prishtinases që po ‘dridhi’ rrjetin

Vildane Zeneli është një nga modelet shqiptare më seksi dhe që ekspozon gjithnjë linjat e saj trupore, shkruan InfoKosova. Bukuroshja nga Prishtina, çdo ditë e...

Klaudia Pepa provokon sërish, foto seksi me të brendshme dhe…

Balerina Klaudia Pepa ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën u kërkonte ndihmë ndjekësve të saj sa i përket veshjes së...

Para se të fejohej me Seldin, me këtë këngëtar kosovar ishte në lidhje Mimoza Shkodra

Mimoza Shkodra më parë ishte fejuar me këngëtarin Seldi Qalliu, por kjo lidhje tanimë ka përfunduar. Por, përpara kësaj fejese, para disa vitesh ajo ka...

Roberti poston foto provokative ta bëj Norën xheloze?

Ai përveç muzikës njihet për fizikun e tij trupor. Këngëtari e ka realizuar një fotoshoot dhe një nga fotot e ka hedhur në InstaStory. Në këtë...

A e dini çka thojnë në Mushtisht për Motrat Mustafa, Remzien e Shyhretën?

Mushtishti njihet si fole e bilbilave, vendlindja e këngëtareve të njohura e zë ëmbla, si Shyhrete Behluli, Shkurte Fejza, Remzie Osmani e motrat Mustafa,...

Ryva Kajtazi ndryshon stilin dhe ngjyrën e flokëve, ja si duket tani!

Nuk e kemi parë shumë aktive muajve të fun dit për shkak se krejt kohën ja ka kushtuar vajzës së saj Dorelës. Por ajo asnjëherë...

Ferki Shala refuzoi 60mije euro se muzika është haram!

Ai ne një status ka përshkruar të gjithë ngjarjen ku edhe përkundër gjendjes së rëndë ekonomike nuk ka pranuar të këndoj. Në vazhdim ju sjellim...

Egzona Bylykbashi, shqiptarja më e bukur e Norvegjisë

Njihuni me Egzona Bylykbashin përmes disa fotografive. Kjo është një prej shqiptareve më të bukura në Norvegji. Ajo merret me biznes dhe njihet si një vajzë...

Most Read

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...

Shpenzime milionëshe për vajzën që festoi ditëlindjen e 15-të

Të gjithëve ju kujtohen ditëlindjet gjatë adoleshencës, të cilat zakonisht janë një gosti e thjeshtë mes miqve të ngushtë. Por, adoleshentja Maya Henry nga Teksasi...

Si u tregoi Bruce Jenner vajzave se po bëhet femër?

Bruce Jenner kishte ftuar një tubim familjar në të cilin ua kishte zbuluar sekretin vajzave të tij, Kendall, Kylie, Kourtney, Khloe dhe Kim Kardashian. Kamerat...

Mendonte që gruaja e tijë kishte ndërruar jetë, burri befasohet kur ajo shfaqet në një program televiziv

Një burrë që besonte se gruaja e tij kishte nërruar jetë dy vite më parë, zbuloi që ajo ishte ende gjallë, kur ajo u...
web
analytics