Web Analytics

Deputetja e VV-së: Kurrë mu rritë spo di…

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi është vaksinuar sot gjatë ditës. Ajo ka bërë me dije se është vaksinuar në vendlindjen e saj,...

Kësi vello si të Edites nuk keni pa asnjëherë

Edita Sopjani nuk po ndalet duke publikuar momente nga dita më e rëndësishme e jetës. Pasi që publikon imazhe të shumta për fansat, ajo shihet...

“Ca do me tregu se ke b…”/ Aktorja e njohur poston pozat “hot” me...

Aktorja e njohur, Jonida Vokshi, është një nga mamat më në formë të showbiz-it shqiptar. E këtë e ka vërtetuar së fundmi me postimet që...

Bëri si i dashuruar, Andi nxjerr zbuluar Atdheun!

Andi Shehi dhe Atdhe Xharavina po vazhdojnë të ruajnë shoqërinë e krijuar brenda programit. Shokët shprehin vazhdimisht afërsinë me njëri-tjetrin por është shoku po ai...

George Clooney tregohet gjentelmen derisa ndihmon gruan e tij të hipë në një varkë

Ai u tregua gjentelmen ndërsa ndihmoi gruan Amal pas një takimi darke në Lake Como të mërkurën. Çifti u bashkua me motrën e Amal Tala...

Pas lindjes së vajzës, Elita Rudi nis palestrën

Moderatorja e bëri publike përmes rrjeteve sociale. Ajo ndau pamje nga palestra derisa shihej e veshur me veshje sportive. Elita Rudi, ka postuar një fotografi para...

“Çfarë çike”, Edi Rama thotë disa fjalë të veçanta pas takimit me Dua Lipën

Dua Lipa po qëndron në Tiranë. Këngëtarja me famë shqiptare është duke qëndruar në kryeqytetin shqiptar bashkë me të dashurin dhe familjarët e saj. Por jo...

Veprimi i fundit i Patrisit, konfirmon gjithqka

Tuna dhe Patrisi po shtojnë gjithnjë e më shumë dyshimet se janë rikthyer së bashku. Para disa ditësh, ata nënkuptuan nëpërmjet postimeve se kanë nisur...

Kjo është dhurata që Erion Veliaj ia bëri “dhëndrit” të Kosovës

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa është duke qëndruar në Tiranë. Bashkë me të po qëndrojnë familjarët e saj dhe i dashuri. Pas takimit me...

Elvana pozon unike në fustanin e hapur tek gjoksi

Artistja shqiptare arrin të duket bukur me secilën veshje. Dhe, Elvana Gjata ka sjell poza të reja në Instagram e cila ka zgjedhur një veshje...

RRJETET SOCIALE

606,259FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,007NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT