4 C
Kosovo
E mërkurë, Dhjetor 11, 2019
Ballina SHOWBIZ

SHOWBIZ

“Po, me ty e kam drejtues i spektaklit. Sapo i vrave zemrën një artisti”, Noizy mesazh publik Ardit Gjebreas

Reperi i njohur Noizy ka reaguar pak dite pasi u shpall edhe fituesja e Kenges Magjike, Eneda Tarifa. Ai ngre kritika per votimin dhe...

Atmosferë festash, Alban Skënderaj poston foton më të bukur të familjes

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj ka postuar një foto të familjes së tij, pranë pemës së Krishtlindjes. Së bashku me Miriamin dhe Amelinë e vogël,...

“Kur isha shtatzënë kuptova që kisha tumor” – Adriana Matoshi bën rrëfimin prekës

Aktorja më e kërkuar shqiptare, Adriana Matoshi, ka bërë një rrëfim prekës në emisionin Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin në Klan Kosova. Ajo foli...

Era Rusi publikon këngën e re “Në emër të shpresës” dedikuar tragjedisë së Shqipërisë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Rusi, ka realizuar një këngë që i dedikohet tragjedisë që ndodhi më 26 nëntor. Ajo ka bashkuar forcat me këngëtarin...

Anastasiya iu “çmend” me linjat e saj trupore

Anastasia është një modele e njohura por e cila që në moshë të re ishte transferuar në Miami ku edhe ka vazhduar modelingun. Mirëpo ajo...

Nora Muçaj flet pas rikthimit: Familja, arsyeja e mungesës në muzikë

Ajo javë më parë shënoi rikthimin e saj në skenën muzikore shqiptare pas një mungese disavjeçare. Nora Muçaj solli baladën e re të titulluar “Për...

Këngët e Capital T janë dëgjuar në 79 shtete të botës nga 1.5 milionë njerëz gjatë vitit 2019

Viti 2019 – lirshëm mund të thuhet se ishte një nga vitet më të suksesshme për reperin e njohur Capital T. Trim Ademi gjatë këtij...

Enca nuk po mund ta mbërthej xhaketën nga ënjtja

Aq shumë është ënjtur këngëtarja Enca sa që as xhaketa e dimrit që e ka veshur nuk po ia mbërthen trupin, shkruan "InfoKosova". Këngëtarja cilësohet...

Nora e ka nxehtë? Vesh mini fund për t’u flladitur, por këmbët e saj marrin vëmendjen

Nora Istrefi tash e sa kohë është duke u cilësuar si njëra nga këngëtaret tonë ndër më joshëset, shkruan "InfoKosova". Nora dhe burri i saj...

BAD SIGHT publikon këngën e re

BAD SIGHT ka lansuar "KOSOV'". BAD SIGHT kishte kohë që po paralajmëronte se kënga e re do publikohet këtë javë, shkruan InfoKosova. Ai ka sjellë këngën...

Këtë javë dalin paratë për mësimdhënësit e viteve të ’90-ta

Mësimdhënësit të cilët kanë punuar gjatë periudhës së viteve 1990-1999, në kuadër të procesit të njohur si sistemi paralel i arsimit në Kosovë, nga...

Çika e Lutfi Hazirit kujt i thotë “Goodbye” sonte?!

Ajo quhet Kënga Haziri dhe është vajza e madhe e politikanit të LDK-së Lutfi Hazirit, shkruan "InfoKosova". Kënga shquhet për pamjen e saj joshëse që...

Most Read

Varros veturën për ta vozitur në botën tjetër

Një biznesmen brazilian kishte pranuar shumë reagime negative pas njoftimit se donte të varroste veturën e tij. Chiquinho Scarpa, 62 vjeç kishte njoftuar në Facebook...

Përse ju dridhet syri? Përgjigja nuk do ju pëlqejë!

Shumë prej nesh e dimë se çfarë është kur të dridhet qepalla; në fakt, ne të gjithë e kemi hasur këtë moment në jetën...

Milioner me borxhe, 150 milionë dollarë shpenzime të çuditshme

150 milionë dollarë nuk zgjasin shumë nëse bën shpenzime aq të çuditshme sa Nicolas Cage. Aktori 54-vjeçar e ka ushqyer këtë reputacion duke grumbulluar një...

Mbërriti në Angli vetëm me 600 paund, tani zotëron një kompani 2 mln paund

Me ëndrrën dhe shpresën për një jetë më të mirë, Rupesh Thomas nga India, u zhvendos në Angli me vetëm 600 paund në llogarinë...
web
analytics