Kaq shumë e ka ndryshuar shtatëzënia Yllka Kuqin

Këngëtarja e njohur Yllka Kuqi ka depërtuar mjaftë mirë në skenën muzikore. Ajo trashëgoi talentin e babait të saj Zeqës, i cili është ndër artistët...

Kjo është fytyra e vërtetë e Arta Nitaj

Kohët e fundit Arta Nitaj aktorja, modelja dhe prezantuesja kosovare i ka prirë listës së personazheve më të komentuar, e krejt kjo për shkak...

Me vetulla e buzë artificiale, Xhensila thotë se është natyrale

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja e njohur nga Shqipëria, e cila çdo herë është pëlqyer për bukurinë që posedon. Ajo po ashtu është veçuar edhe për...

Zanfina tregon se sa veta iu gjetën pranë kur ajo nuk u ndje mirë

Zanfina Ismaili edhe pse është larguar qe sa kohë nga skena muzikore me dashjen e saj, ajo nuk mund të largohet nga fansat që...

Ish gruaja e Blerim Xhemajlit iu “kallë” me lëvizjet e saj nga plazhi

Erjona Sylejmani njihet në publik si ish gruaja e futbollistit të njohur Blerim Xhemajli, shkruan "InfoKosova". Erjona dhe Blerimi nga martesa e tyre tashmë e...

Gili dhe Ilir Berani kështu dukeshin para 29 vitesh, dhe kështu duken tani

Gili dhe Ilir Berani janë njëri nga çiftet tona më të pëlqyera, shkruan "InfoKosova". Ata kanë shumë vite që janë bashkë, por që sot e...

Aktorja e njohur amerikane feston 98 vjetorin e lindjes, ja si po duket

Aktorja e njohur amerikane sot ka festuar 98 vjetorin e lindjes, shkruan "InfoKosova". Betty White njihet si njëra ndër aktoret më të pëlqyera dhe më...

Arbenita Ismajli kapet “MAT” duke u puthur me një mashkull

Lidhja e reperit Fero me modelen Arbenita Ismajli është ndër më të komentuarat në media dhe gjithçka rreth dyshes pritet me kuriozitet të madh...

Erjona Sulejmani shfaqet topless, shikoni gjoksin e saj ‘bombastik’

Erjona Sulejmani po shijon ditë pushimi në plazhet ekzotike të Spanjës. Bukuroshja nuk heziton t’i vë në plan të parë linjat e admiruara trupore gjatë...

Ish missi bën tatuazh fytyrën e Lionel Mesit në zonën intime

Miss BumBum Suzy Cortez dashurinë e saj për sulmuesin argjentinas e ka shprehur duke bërë tatuazh fytyrën e Mesit në trupin e saj. 24 vjeçarja...
web analytics