Web Analytics

Me këtë foto Gresa e vulos shtatzëninë

Gresa Behluli vazhdon të jetë e përcjellur si në aspektin profesional ashtu edhe në jetën private. Duke qenë një këngëtare e dalluar, ajo nuk i...

Zgjedhet aktorja më e mirë turke e vitit

Si çdo vit, në bazë të votave të publikut, është shpalluar aktorja dhe aktori më i mirë turk. Në listën e aktorëve meshkuj kryesonte Burak...

Kështu dukej Loredana para 22 viteve

Reperja e famshme në vendet gjermano-folëse, Loredana, ka publikuar një fotografi në kohën kur ishte fëmijë. Imazhi u realizua në vitin 1998 që i bie...

Çfarë nxënësi ishte Albin Kurti, këto janë notat e tij

Njeriu që do ta udhëheq qeverinë e vendit, dikur ishte ndër nxënësit më të preferuar për mësuesit e tij. Më poshtë mund t’i lexoni...

Sabri Fejzullahu e uron Albin Kurtin, ka këto kërkesa për të!

Këngëtari i mirënjohur Sabri Fejzullahu ka reaguar për zgjedhjen e qeverisë së re. Ai e uroi kryeministrin Albin Kurti, dhe i tha që ta shpien...

U kall loja, kqyrne Anxhelinën, harrojeni koronavirusin

Anxhelina Hadërgjonaj e “kallur” lojën në showbizin kosovar. Si asnjë më sensitive dhe më tërheqëse, vajza e Albëries ka befasuar fort nga Japonia. Me një kostum...

Albin Kurti, në sallon bukurie para se të marrë postin e kryeministrit

Në këto momente po mbahet seanca plenare e Kuvendit të Kosovës për votimin e Qeverisë së re. Kandidati i propozuar për kryeministër të Kosovës, Albin...

Arilena po punon me fitues të ‘Grammys’ për këngën e saj në Eurovision

Këngëtarja 21-vjeçare, Arilena Ara, u shpall fituesja e “Festivalit të 58-të të RTSH-së”, ku performoi me këngën “Shaj”. Megjithëse fitorja e saj u komentua gjatë...

Arbenita tregon bukuritë e saja nën ujë

Jetën di ta shijojë siç është më së miri. Bukuroshja kosovare Arbenita Ismaili, ka publikuar një video në Instagram. Kjo se, ajo shihet nën ujë vetëm...

Georgina Rodriguez paraqitet e lumtur dhe ka një arsye të fortë

Georgina Rodriguez partnerja e CR7 është shumë aktive në rrjetin social instagram. Ajo publikon herë pas herë foto dhe video nga përditshmëria e saj. Dhe ditën...

RRJETET SOCIALE

606,259FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,010NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT