Video e re e Rita Orës tejet “HOT”

Një nga vajzat më të famshme shqiptare në botë vazhdon të jetë në qendër të medias, e të jetë ndër më të kërkuarat edhe...

Një ‘tigëreshë’ “HOT” si JLo

Vitet për të janë vetëm numra të parëndësishëm. JLO edhe njëherë ka mahnitur ndjekësit e saj me një foto që e ka hedhur në Instagram. Ajo...

Adelina tregon këmbët shumë “HOT”

Këngëtarja Adelina Berisha njihet për asetet e mrekullueshme. Bukuroshja së fundmi po qëndron në Amerikë te motra e saj e atje ka bërë disa foto...

Boksieri shqiptar dhe modelja i japin fund lidhjes së tyre

Boksieri shqiptar, Robin Krasniqi dhe modelja bukuroshe Heidi Lushtaku kanë qenë në qendër të vëmendjes për historinë e tyre të dashurisë. Në një intervistë të...

A mos vallë edhe i dashuri i Gentës buzët ‘botox’

Jemi në kohën ku çdo gjë që dikur konsiderohej e pazakontë tani duket krejt normale. Jo rastësisht edhe thuhet te ne ‘muzika kqyret e nuk...

Agnesa Vuthaj me plot sharm dhe elegancë në fotosesionin e ri

Agnesa Vuthaj javë më parë u komentua për një lidhje dashurie të mundshme me miliarderin indian Chetan Sandesara por që asgjë nuk rezultoi të...

Learta pozon e lumtur përkrahë vjehërrisë

Është nusja më e përfolur në showbiz, por njëkohësisht edhe më e dashura. Learta Jakupi tanimë është një emër mjaft i njohur, e krejt kjo...

Ilda e mohon se ka qenë shkaktare e akisdentit të 64 vjeçares

Ilda Bejleri ka reaguar pasi u tha se e ka aksidentuar një të moshuar dhe u largua nga vendi i ngjarjes. Gjatë ditës së sotme...

Ja si është transformuar Adele pas humbjes së peshës

Këngëtarja e njohur Adele, ndër vite ka bërë për vete miliona fansa me anë të këngëve të bukura që ka sjellë. E talentuar dhe me...

Festë e dyfishtë në familjen e “Çënarit”

Familja e aktorit të njohur turk Tolgahan Sayisman që te shqiptarët njihet si “Çënari”, është një nga familjet më të përfolura, e vëmendjën e...

RRJETET SOCIALE

605,512FansLike
29,700FollowersFollow
1,047FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT