4 C
Kosovo
E mërkurë, Dhjetor 11, 2019
Ballina SHOWBIZ

SHOWBIZ

Fifi ia kushtoi këngën e re Capital T? Ja çfarë thotë reperi për të

Këngëtarja Fifi ka sjell në këtë edicion te "Kënga Magjike" një super këngë. Kënga e Fifit titullohet "Marova" dhe ka tematikë shumë të ndjeshme të...

Pasi u nda nga gruaja, Mozzik na tregon se sa baba i përkushtuar është

Mozzik dhe Loredana Zefi para pak kohësh janë bërë prindër të një vajze, shkruan "InfoKosova". Por çifti nuk e patën të gjatë dashurinë e tyre,...

Këto janë ushtaret bukuroshe të FSK-së

Nëse do ishte një kompeticion i bukurisë brenda për brenda FSK-së, vërtet këto ushtare do ta bënin një konkurrencë të fortë, shkruan InfoKosova. Emrat e...

Moderatori Shpëtim Desku e largoi Aida Doçin nga emisioni, ja çfarë ndodhi!

Emisioni "N'Kosovë Show" është njëri ndër emisionet argëtuese më të shikuara në Kosovë, shkruan InfoKosova. Mysafirët e Shpëtim Deskut ishin, kryetari aktual i Malishevës Ragip...

Kush ka thënë që çikat e trasha nuk janë përvëluese, shikojeni këtë vajzë

Iskra Lawrence, edhe pse e shëndoshë, vazhdon të jetë një ndër modelet më të pëlqyera. Ajo nuk e ka fare kompleks peshën e saj, këtë...

“Nuk jam shtatëzënë, veç një k**vë e pangopur” – Jessica Shears e shpëndan një foto pa rroba dhe e thyen rrjetin

Fansat e akuzuan se ishte shtatzënë pasi i dolën fotografitë ku stomaku i saj shihej më i rrumbullakët, shkruan DailyMail. Por, ylli i “Love Island”...

“Në emër të shpresës”/ Ylli Baka dhe Era Rusi bëhen bashkë në një këngë: Përfitimet për të prekurit e tërmetit

Një nismë e veçantë vjen nga dy këngëtarët e njohur Ylli Baka dhe Era Rusi për të ndihmuar të prekurit e tërmetit të 26...

Tayna i blen vetes veturë prej 70 mijë euro

Tayna i ka bërë vetes dhuratë një super veturë. Tayna i ka bërë vetes dhuratën e parë për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të ri! Një...

“Vajza më e bukur në botë” fiton sfidën e famshme të 10 viteve në Instagram

Në ndryshim nga sfidat e tjera, kjo është e padëmshme, e vetmja gjë që duhet të bësh është të postosh një foto aktuale dhe...

Modelja serbe që po i “kallë” të gjithë

Una është një modele nga Serbia. Ajo aktivitetin e saj e zhvillon kryesisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Përveç modelimit Una, njihet edhe aktore, prezantuese...

“Dua të ha bukë me atë këngë”, Fifi: Mund të tingëllojë e vrazhdë, por…

Pas mbrëmjes finale të “Kënga Magjike” në Pallatin e Koncerteve, ku fituesja e këtij edicioni u shpall Eneda Tarifa, këngëtarët janë mbledhur si çdo...

Kjo bukuroshe është e dashura e re e Mustafë Muçajt

Pas vdekjes së gruas së tij, si duket Mustafë Muçaj ka gjetur partneren e tij të re. Ai ka dy vite që po bashkjeton me...

Most Read

Varros veturën për ta vozitur në botën tjetër

Një biznesmen brazilian kishte pranuar shumë reagime negative pas njoftimit se donte të varroste veturën e tij. Chiquinho Scarpa, 62 vjeç kishte njoftuar në Facebook...

Përse ju dridhet syri? Përgjigja nuk do ju pëlqejë!

Shumë prej nesh e dimë se çfarë është kur të dridhet qepalla; në fakt, ne të gjithë e kemi hasur këtë moment në jetën...

Milioner me borxhe, 150 milionë dollarë shpenzime të çuditshme

150 milionë dollarë nuk zgjasin shumë nëse bën shpenzime aq të çuditshme sa Nicolas Cage. Aktori 54-vjeçar e ka ushqyer këtë reputacion duke grumbulluar një...

Mbërriti në Angli vetëm me 600 paund, tani zotëron një kompani 2 mln paund

Me ëndrrën dhe shpresën për një jetë më të mirë, Rupesh Thomas nga India, u zhvendos në Angli me vetëm 600 paund në llogarinë...
web
analytics