Web Analytics

Këngëtari i famshëm shokon një punonjës restoranti, kjo është shuma që i la bakshish

Këngëtari i njohur Harry Styles ka bërë një gjest shembullor.Harry Stylesi u sigurua se viti i ri i një shërbyesi të ketë një fillim...

Kaq e bukur po duket Dafina sot

Dafina Zeqiri, çdo herë mundohet të sjellë modele dhe stile të ndryshme të dukjes, e këtë e arrin me suksese.Këngëtarja e njohur eksperimenton vazhdimisht...

Mbesa 29 vjeçare e Princeshës Diana fejohet me një 60 vjeçar

Diana Kitty Spencer ka vendosur të fejohet me një burrë shumë më të vjetër në moshë.Mbesa e Princeshës Diana Kitty Spencer ka vendosur të...

Olta Gixhari pranon se është në një lidhje dashurie, tregon detaje për partnerin e...

Olta është në një lidhje dashurie.Olta Gixhari mund të jetë provokuar shpesh në emisione të ndryshme për jetën e saj private rreth ndonjë lidhje...

Rita për fatkeqësinë natyrore në Australi: T’i ndihmojmë ata

Australia ka javë që është përfshirë nga flakët e mëdha dhe këngëtarja kosovare, Rita Ora ka reaguar me një shkrim në rrjetet socialeAjo ka...

Rihanna shfaqet pa grim dhe me akne në ‘selfie’-n e parë të vitit 2020

Rihanna ka ndarë një pozë ku shihet shumë natyrale në foton e parë të vitit të ri.Edhe pse ajo është krijuesja e një marke...

I dashuri i Armina Mevlanit pozon me dy fëmijët e tij, ata janë rritur...

Shkëlzen Berisha rrallë poston foto personale, por sot pas shumë kohësh ka postuar një foto të veçantë.Themi të veçantë pasi Shkëlzeni shfaqet me dy...

Dafina pak me vones, por vjen me një urim special për vitin e ri

Këngëtarja Dafina Zeqiri një javë pasi ka filluar viti i ri 2020 ka vendos që t'i uron ndjekësit e saj në Instagram, shkruan "InfoKosova".Në...

Jonida sapo doli nga dushi, kështu po e shijon momentin

Jonida Maliqi kohën e fundit është bërë një emër shumë i lakuar në rubrikën rozë, shkruan "InfoKosova".Jonida e cila tash e sa kohë thuhet...

Nusja e Albanit i reklamon këmbët e drejta e të plota me mini fund

Ajo quhet Fjolla Svirca dhe është gruaja e këngëtarit Alban Mehmeti, shkruan "InfoKosova".Fjolla është një grua me shumë stil.Pëlqehet shumë dhe ndiqet nga një...

RRJETET SOCIALE

612,827FansaPëlqeje
29,700NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT