Web Analytics

Safetja nuk e ka ndërmend të plaket, ja sa më e re se Sahidja...

Është më e madhja ndër motra, po që nuk e ka ndërmend me u plak, e cila mund të jetë pos Safete Mustafa e...

Këngëtarët shqiptarë “përplasen” mes veti shkaku i Eurovizionit

Ka nisur një përplasje mes dy këngëtarëve të njohur, Juliana Pasha dhe Frederik Ndoci. Ky debat ka ardhur si pasojë e një pyetjeje gjatë lojës...

Marina bëhet muslimane? E vendos shaminë dhe shkon në xhami

Getoar Selimi dhe gruaja e tij Marina Vjollca kanë udhëtuar drejtë vendit më të bukur, Dubai, shkruan "InfoKosova". Çifti i famshëm janë duke kaluar pushimet...

Në 29 vjetorin e lindjes së tij, Gjiko i bën këtë dhuratë vetës

Reperi i njohur Gjiko sot e ka ditëlindjen, shkruan "InfoKosova". Gjiko ka mbushur plotë 29 vjet jetë. E me këtë rast, ai i ka bërë një...

Këtë vit nuk ka “Kënga Magjike”, Ardit Gjebrea befason të gjithë

Moderatori i njohur, Ardit Gjebrea ka lajmëruar me anë të një postimi në ‘Instagram’ se këtë vit, ndryshe nga vitet e kaluara nuk do...

Në moshën 47 vjeçare bëhet nënën aktorja e njohur

Aktorja e njohur Cameron Diaz është bërë nënë në moshën 47-vjeçare. Në jetë ka ardhur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Raddix. Fëmija...

Me puthje pasionante, Elita e uron Gjikon për ditëlindje

Elita Rudi çdoherë shfaqet e dashuruar në burrin e saj Gjikon, shkruan "InfoKosova". Edhe kësaj radhe Elita na ka treguar se sa fortë e do...

Genta e shijon një shëtitje me helikopter të burrit të saj mbi qiellin e...

Genta Ismajli tashmë nuk po e fsheh fare të dashurin e saj të pasur, shkruan "InfoKosova". Ajo dhe i dashuri i saj turk, janë duke...

‘Kur të mbyllesh këmbët… ’ Ilda Bejleri replikon me ndjekësin

Moderatorja sportive, Ilda Bejleri ka ndarë një postim në rrjete sociale ku në sfond duket Nënë Tereza. Me një shkrim reflektues mbi Shqipërinë e prapambetur,...

Lady Gaga shkëmbën puthje të zjarrta me mashkullin e panjohur natën e Vitit të...

Dashuri vetëm për natën e Vitit të Ri apo një histori dashurie ne vazhdim? Këngëtarja e hitit ‘Shallow’ është parë natën e ndërrimit të viteve...

RRJETET SOCIALE

600,216FansLike
29,700FollowersFollow
1,033FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT