Web Analytics

Nora dhe Roberti vazhdojnë pushimet se bashku

Nora dhe Robert Berisha janë çifti më i përfolur në mediat rozë, duke qënë në qendër të vëmendjës nga gazetarët të cilët përcjellin thuajse...

Afërdita e habitë këtë burrë në ashensor

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj njihet për jetën e saj luksoze dhe të lumtur përkrahë bashkëshortit të saj çek, Jakub Kindl. Ajo po shijon çdo...

Me foto provokuese Argjentina uron bashkëshortin për përvjetorin e martesës

Këngëtarja, Argjentina Ramosaj sot feston përvjetorin e martesës. Artistja shqiptare, ka publikuar një fotografi me bashkëshortin. Afër detit, vetëm në bikine duke përqafuar burrin e saj,...

Ribashkohet Lulja me Lirimin dhe vajzën Elenën

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por...

Sahidja fustanin për trupi e flokët me krela

Sahide Mustafa është duket se është natyrë mjaftë e drejtëpërdrejt dhe se e kupton shumë mirë muzikën, biznesin dhe çdo gjë që lidhet me...

Plas edhe një zënkë në estradë, kënga që u bë mollë sherri mes Labit,...

Reagime dhe kundër-reagime mes artistëve të njohur. “Le t’kallet bota” është projekti i përbashkët i tre artistëve të njohur, Labinot Tahirit, Blero Muharremit dhe Getinjos që erdhi...

Nuk do ta besoni sa i kushton vakti i mëngjesit Victoria Beckham

Victoria Beckham në një foto të postuar në rrjet, ka treguar sekretin e shëndetit të saj të mirë dhe trupit elegant. E gjithë kjo i...

Kthehet në studio, a doni këngë ritmike apo baladë nga Luana?

“Baladë apo ritmike? Solo apo ft?” Këto janë pyetjet që Luana Vjollca i ka bërë për ndjekësit e saj që i ka në rrjetet sociale,...

Kaq seksi do të duket Tayna në klipin e ri

Ajo po vjen me këngë të re. Madje, reperja Tayna përmes rrjeteve sociale ka treguar se ka bashkuar forcat me Mozzik për të sjell një...

Jo veç të dashur, ja çka e ka tjetër Genta biznismenin turk

E ka të dashur, por, edhe 'shofer' personal. Këngëtarja shqiptare, Genta Ismjali ka zgjedhur që mos ta mbajë më jetën private edhe aq të fshehur. Ajo...

RRJETET SOCIALE

603,945FansLike
29,700FollowersFollow
1,032FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT