Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Çfarë do ndodh mes Kristit dhe Kejvinës pas daljes nga “BBVA”? Ish-banorja habit me deklaratën

Kejvina Kthjella e la shumë shpejt shtëpinë e “Big Brother VIP”, megjithatë për aq kohë sa qëndroi brenda saj, ajo la gjurmë.

Një ndër gjërat që tërhoqi më shumë vëmendje, ishte marrëdhënia e saj me Kristin, të cilin e ngacmonte shpesh-herë.

Duke folur për emisionin “E Diell”, Kejvina ka thënë se gjithçka mes tyre ishte shaka, ndërsa shtoi se nëse Roberti, babai i Kristit, do i lejojë ata do jenë shokë të mirë.

“Çfarë do ndodhë me Kristin? Të filloj ta ngacmoj?

Jo, jo, me Kristin ka qenë thjesht një shaka.

E kam thënë dhe aty brenda, Kristi është shumë djalë i mirë.

Dhe edhe ai e meritonte të ishte në finale.

Po të na lërë Berti që të jemi shokë të mirë, okej do jemi shokë.”– tha Kejvina.

Nga rubrika