Web Analytics
E diel, 23 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Tag: Kejvina Kthella

Festoi ditëlindjen, nuk do besoni sa vite mbushi Kejvina

Modelja shqiptare Kejvina Kthella dje festoi ditëlindjen e saj. Në orët e hershme të mëngjesit, ajo ka pranuar urime të...

Kejvina nuk ndalet, mahnit djemtë me fotot në bikine nga plazhi i Meksikos

Kejvina Kthella është në qendër të vëmendjes së mediave sociale, pasi ka ndarë disa foto të saj tërheqëse nga...

Kejvina i bën dhuratën e papritur Oltës për bebin që së shpejti do e sjell në jetë

Ditën e sotme, Kejvina ka surprizuar ish-bashkëjetuesen e saj në BBV2, Olta Gixharin, me një dhuratë për bebin e...

Kejvina bën një koment të papritur te postimi për lindjen e vajzës së Luizit dhe Kiarës

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë ndarë sot lajmin e lumtur për ardhjen e vajzës së tyre, të quajtur...

Kejvina shkon në Dubai dhe ‘tranon’ djemtë me fotot në bikine

Kejvina ka nisur pushimet në Dubai dhe nuk ka hezituar të ndajë momentet e saj me ndjekësit në rrjetet...

SPAK-u ia konfiskon veturen luksoze Kejvina Kthjellës, e kishte dhuratë nga i dënuari me burgim të përjetshëm

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka pranuar kërkesën e SPAK për konfiskimin e 9 prej...

Kë thumbon Kejvina me postimin e saj të fundit? (Foto)

Kejvina Kthella prej vitesh njihej si një nga vajzat më të bukura të showbiz-it, por së fundmi u bë...

Kejvina Kthella po lë Shqipërinë për një tjetër cep të botës!

Pasi bëri bujë të madhe me shpullën ndaj Luizit dhe përjashtimin nga “Big Brother VIP”, Kejvina Kthella ka vendosur...

Nuk do ta besoni çfarë deklaronte Kejvina dikur për ‘Big Brother VIP 1’

Të shumtë kanë qenë personazhet publike që kanë deklaruar se nuk do futeshin në “Big Brother” ose nuk kanë...

“Shko mi lëpirëse”, plas keq mes banorëve në instagramin e Luiz Ejllit: Ik në Lushnje të shesësh shalqinj (Foto)

Ndër të paktat banore që Luiz Ejlli mban kontakte jashtë shtëpisë së BBV është modelja Kejvina Kthella. Është për...

Kejvina po provokon Luizin, ja çfarë po i kërkon publikisht

Kejvina ishte përjashtuar nga “Big Brother VIP Albania”, pas shuplakës që ia dha Luizit në marketingun e njërit nga...

Luizi publikon foto në Instagram, Kejvina i ‘turret’ me komente dhe i bën kërkesën e pazakontë

Luiz Ejlli ka postuar pak më parë në profilin e “Instagram”-it një fotografi të tij, e cila menjëherë ka...