Web Analytics

Kejvina po provokon Luizin, ja çfarë po i kërkon publikisht

Botuar nga: InfoKosova

Kejvina ishte përjashtuar nga “Big Brother VIP Albania”, pas shuplakës që ia dha Luizit në marketingun e njërit nga “prime”.

Pas daljes nga ky format, modelja u zhduk nga ‘Instagrami’, e më pas u rikthye me një kërkim falje për Luizin dhe familjen e tij.

Modelja pas këtij reagimi u bë fansja numër një e Luizit.

Ditën e sotme, fituesi i edicionit të dytë Luiz Ejlli, ka publikuar një fotografi të re, teksa shihet se i ka ngjyrosur flokët edhe një herë.

“Foto si jashtë shtetit”, ka shkruar Luizi, teksa komenti i Kejvinës merr të gjithë vëmendjen.

“Këtë bluzën duaaaaaaa! Ma nis me postë”, ka shkruar modelja.

Të FUNDIT