Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Kejvina i bën dhuratën e papritur Oltës për bebin që së shpejti do e sjell në jetë

Ditën e sotme, Kejvina ka surprizuar ish-bashkëjetuesen e saj në BBV2, Olta Gixharin, me një dhuratë për bebin e saj.

Setin dhuratë për bebin e saj, Olta e ka ndarë në një postim në Instastory, teksa e ka falenderuar.

Kujtojmë se muaj më parë, Kejvina të njëjtën gjë ka bërë edhe me çiftin Luiz-Kiara, duke i çuar lule në shtëpi dhe një kartolinë ku shkruhej:

“Urime për pritjen më të ëmbël, mami Kiara dhe babi Lui. Bekime dhe të mira paçi gjithë jetën”.

Shiko foton:

Screenshot

Të fundit