Web Analytics

Çfarë ndodhi? Alba dhe Azemi shpërthejnë në lot!

Botuar nga: InfoKosova

Në spektaklin e së premtes banorja që la shtëpinë me të famshme në vend ishte Vesa Vllasaliu.

Alba dhe Azemi kishin një raport tejet miqësor me Vesën.

Dyshja nuk e pritën mirë largimin e saj, ku nuk i ndalnin lotët.

Ata u shprehen se “Nuk e meritonte me dale Vesa” pasi qe kishte edhe banorë të tjerë qe duhet të dilnin para saj./Kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT