Web Analytics

Çfarë ndodhi? Alba shpërthen në lot! (Video)

Alba po vazhdo të jetë e shqetësuar për situatën e krijuar me Lumbardhi dhe Azemin.

Pasi ka biseduar me Lumbardhin me të cilin i ka sqaruar gjërat, ajo ka vazhduar të qëndrojë vetëm në dhomën e grimit ku edhe ka shpërthyer në lot.

Pranë saj ka shkuar Gani Gërmia i cili është munduar ta qetësojë.

Ndryshe, thuajse qe ne fillim te spektaklit Alba eshte ndodhur mes dy pelqimeve te Azemit dhe Lumbardhit./Klankosova/

Shiko videon:

Nga rubrika