Web Analytics

Çfarë po ndodh? Ylli Limani ‘kërcënon me jetë’ Noizyn

Miqësia e tyre është komentuar shume në media dhe e kemi fjalën për reperin Noizy dhe këngëtarin Ylli Limanin, të cilët së fundmi po shijojnë pushimet së bashku.

Ata kanë postuar foto dhe video të ndryshme, por vetëm njëra prej tyre mori vëmendjen e të gjithëve.

Në videon e cila u bë virale, shfaqet Noizy duke ngacmuar Yllin, i cili po pushonte dhe po rrinte në qetësinë e tij.

Por Ylli nuk ka mundur të mos reagonte pas ngacmimeve të shumta të reperit.

“Çohem e të lë të vdekur”, tha këngëtari në formë shakaje.

Shiko videon:

@n0izyking03

#ylllimani #ylllimani #varrosi #varrosiotr #fyp #viral #noizy #otr #legendary #king #noizybaba #zinitors #zinitorsfamily #bisha #alpha #zins #noizyfans #legend #historiegjat #illyrianbloodline #kingzin #pakmendryshe #otrmezemer #fyyyyyyyyypppppppppp

♬ original sound – 𝗔𝗟𝗣𝗛𝗔 𝗢𝗧𝗥.fan page ❤️

 

Nga rubrika