Web Analytics

Ç’po ndodh? Alketa Vejsiu poston foton nga spitali

Moderatorja Alketa Vejsiu nuk po kalon një periudhë të mirë.

Moderatorja ka postuar në rrjetin e saj social një foto, ku shihet se ndodhet brenda spitalit.

Duke mos treguar se kush është i shtrirë në spital, ndonjë familjar, i afërm apo vetë ajo për kontrolle, Alketa përcjell një mesazh.

”Jeta është një marrëveshje gëzimi dhe dhimbjeje, mrekullie dhe të qeshurash dhe lotët.

Dhe dashuri Të gjithë e kalojmë këtë”.

Nga rubrika