Web Analytics

Dafina tregon arsyen e vërtetë pse është prish miqësia mes saj dhe Labit

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri sot ka qenë e ftuar në Dukagjin tek emisioni ‘Radar’ me Edita Doli ku tregoi gjerë e gjatë për karrierën e saj.

Por nuk munguan as pyetjet ngacmuese.

Një dëgjues ka pyetur këngëtaren se cila ishte arsyeja e prishjes se miqësisë me Labin e 21-shit.

Ajo ka treguar se “Nuk ka qenë i sinqertë më mu dhe kur nuk janë njerëzit e sinqertë më mu unë vendosi me u distancu”./kosovarja

Shiko videon nga minuta 24:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT