Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Dasma e vajzës së Tom Doshit, Luizi dhe Kiara e ndezin atmosferen duke vallëzuar (Video)

Mbrëmjen e djeshme është organizuar dasma e vajzës së Tom Doshit.

Ku të ftuar special ishin dhe çifti Kiara-Luiz, pasi ky i fundit ka marrëdhënie miqësore me familjen Doshi.

Luizi ishte veshur me një kostum smoking të zi, ndërsa Kiara me një fustan saten të kuq.

Ata jane dukur mjaft bukur ku edhe publikuan nje foto bashke e qe moren pelqime te shumta.

Çifti janë parë dhe duke kërcyer valle ndersa videoja eshte bere virale ne rrjetet sociale.

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu