Web Analytics

Dikur ishte e dashura e Meritonit të Big Brother, zbulohet partneri i ri i Egestës

Botuar nga: InfoKosova

‘Tema e javës’  këtë herë trajtoi lidhjen e pastaj ndarjen e Meritonit nga partnerja.

Cifti i dikurshëm kanë një djalë 5 vjecar.

Por, duket se Egesta e ka lënë të kaluarën pas krahëve dhe e vazhdoi jetën me një partner të ri.

Për këto dhe detaje tjera ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm. /nzoom/

Shiko videon:

Të FUNDIT