Web Analytics

Disa muaj pas lindjes, në këtë gjende ka përfunduar trupi i Aida Doçit!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aida Doçi, është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Naser Qeli, kanë mirëpritur në jetë një vajzë.

Lajmin e ka konfirmuar vet këngëtarja e hitit “Rren”, përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Doçi ka bërë të ditur se ajo dhe Naser kanë vendosur ta pagëzojnë vajzën e tyre me emrin Aina.

Disa muaj pas lindjes, Aida ka publikuar disa fotografi ku shfaqet në top formë.

E rregulluar me shumë stil, Aida po duket kaq me stil pak muaj pas lindjes së fëmijës së saj të parë. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika