Web Analytics

DJ PM shkurton flokët, duket kaq ndryshe

DJ PM ishte njëri nga banorët më të dashur në shtëpinë e Big Brother Vip.

Ai pëlqehej për sinqeritetin e shakatë që bëntë të gjithë të qeshin.

Ai u dashurua në banoren tjeter Sarën me të cilen po vazhdon lidhjen edhe pasi mbaroi Big Brother.

Së fundmi ai ka postuar një foto ku shihet se ka shkurtuar flokët dhe po duket më ndryshe./InfoKosova/

Shiko Foton:

Nga rubrika