Web Analytics

Në fustan të bardhë e të ngushtë, Efi shfaqet superseksi

Efi, konkurrentja e Përputhen dhe e Big Brother VIP Albania 2 po merrë vëmendje të madhe.

Kjo shpesh edhe për ngjashmërinë që ka me moderatoren Bora Zemani dhe këngëtaren Elvan Gjata.

Edhe për linjat e bujshme ajo komentohet shumë.

Së fundmi ka publikuar një foto veshur në fustan të ngushtë ku duket super atraktive./InfoKosova/

Shiko Foton:

Nga rubrika