Web Analytics

Djali i këngëtares Gresa Behluli qenka ‘komplet’ si daja i tij

Gresa Behluli është këngëtarja e mirënjohur dje me karrierë të gjatë në botën e muzikës moderne dhe së fundi asaj popullore.

Gresa Behluli me të birin Diellin shpesh shfaqen në rrjete sociale.

Gresa, nuk ka menduar që të birin ta mbajë shumë larg syrit publik, ndërkohë që i vogli shpesh e refuzon kameren.

Këtë e tregon edhe vetë këngëtarja përmes një video në rrjete sociale.

Me sa duket, Dielli i paska ngjarë dajes, pasi është thuajse i vetmi në familje që nuk e pëlqen fare të jetë në sytë e publikut./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika