Djali nuk i lë të fotografohen rehat Afërditen e bashkëshortin

Afërdita Dreshaj u bë nënë për herë të parë duke sjellur në jetë djalin që e quajtën Sky Blu.

Tashmë ai është 1 vjec dhe ka filluar të ec, momente që Afërdita i ndau menjëherë me ndjekësit.

Së fundmi ajo publikoi një foto me bashkëshortin e saj ku pozojnë para pasqyre.

Por gjithë vëmendjen e merrë Sky në sfond duke arritur për tu bashkruar fotografisë./InfoKosova/

Shiko foton: