Web Analytics

Do të ju habis transformimi në dukje i Albanës së ‘It’s my love’

Botuar nga: InfoKosova

Arbër Bytyqi është emri i grimerit të njohur në Kosovë, ai ka marrë vëmendje me transformimet që i krijon tek vajzat.

Grimeri madje ka bërë bujë edhe përtej kufirit të Kosovës.

E me transformime e ka filluar edhe këtë vit, por ky transformim është drastik dhe konkurentja e ‘It’s My Love’ nuk po njihet nga ndryshimi i madh.

Ai ka ndarë pamje para dhe pas grimit të Albanës protagoniste e formatit “It’s my love” që javë më parë u bë virale përmes pjesmarrjes se saj ne program dhe acarimin me një prej konkurenteve të programit.

Arbëri e ka shëndruar atë në një femër krejtësisht ndryshe dhe puna e tij vërehet dukshëm.

Shiko Fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT