Web Analytics

Ja çka bën konkurrenca mes motrave Istrefi…

Botuar nga: InfoKosova

”Konkurrenca a konkurrenca”… na u kujtua kjo këngë shqiptare e viteve 2000 po që në thelb nuk ka lidhje as me Nora e as me Era Istrefin.

Të dyja motrat duket se e kanë nisur fuqishëm sezonin veror me koncetet e tyre.

Era prej disa viteve i ka munguar jetës së natës dhe këtë verë do të jetë “kërcënim” për këngëtarët përfshirë edhe motrën e saj Norën.

Ja tek i shohim jo më larg se dje të dyja motrat Norën në Tetovë, ndërsa Erën në Zvicër duke argëtuar secila publikun e saj me hitet e tyre të preferuara.

Shiko videot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT