Web Analytics

Santiana nuk e ka ndërmend t’i ndalë provokimet, shfaqet menjëherë pasi ka bërë dush

Botuar nga: InfoKosova

Ishte një nga banoret me te komentuar në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ajo nuk arriti finalen, mirëpo fitojë zemrat e pubikut me lojën jo fort të zakonshme që bëri.

Santiana pak ditë pasi doli nga shtëpia më e madhe në Kosovë, vazhdoi të jetë shumë aktive në Instagram.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se sapo ka dalë nga dushi dhe po duket tejet provokative./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT