Web Analytics

Tuna dhe Adelina Tahiri bëjnë “twerk” në taksi

Botuar nga: InfoKosova

Së fundmi këngëtaret e njohura, Tuna Sejdi, Big Mama dhe Adelina Tahiri kanë nisur pushimet bashkë.

Ato kanë udhëtuar drejt Bodrumit dhe nga atje vazhdimisht kanë publikuar videon nga pushimet.

E së fundmi këngëtarja Big Mama ka publikuar një vide në të cilën shihen Tuna dhe Adelina Tahiri duke bërë “twerk”.

Çfarë i bëri bashkë ato dhe a mund ta presim ndonjë bashkëpunim së shpejti mbetet të shihet.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT