Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

“Doli që kisha tumor”, Heidi prek me rrëfimin ku tregon si e zbuloi se kishte tumor

Pas debateve në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka mbërritur një zarf i bardhë nga produksioni i cili i ftoi banorët të tregojnë histori nga jeta e tyre personale.

Në rrëfimin e saj Heidi tregoi fillimisht për sëmundjen e gjyshes së saj, e cila ishte diagnostifikuar me kancer në moshën 57-vjecare dhe kishte ndërruar jetë.

Ajo gjithashtu ka treguar se në një kontroll rutinë të saj, ajo rezultoi se kishte një tumor në dorë, të cilin fatmirësisht e ka kapur në kohë.

“Shkova dhe doli që ishte tumor. Faktikisht e kapa në kohë sepse dora ka shumë lidhje dhe mund të kishte kapur gjakun, nervat, çdo lloj gjëje dhe mund të degradonte situata. Kështu që këshilla më e mirë është të kontrollojmë veten për këto gjëra”, ka rrëfyer banorja e BBV.

Shiko videon:

Të fundit