Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Tag: Heidi Baci

“E vetmja gjë që nuk kam arritur”, Heidi zbulon ëndrrën e saj të parealizuar

Në një atmosferë të sinqertë dhe të hapur, banorët e BBVA janë shtyrë të ndajnë ëndrrat e tyre të...

Ishte ndryshe nga të tjerat! Romeo Veshaj tregon se çfarë i ka pëlqyer te Heidi

Aktori Romeo Veshaj ka treguar se pëlqimi i tij për Heidi Baçi ka nisur që me hyrjen e saj...

E akuzuan se dashuria e tij për Heidin ishte fallso, Romeo habit të gjithë me veprimin ndaj Heidit

Në mbrëmjen e së enjtes, banorët e BBVA3 patën një mundësi të veçantë për të shfaqur një tatuazh të...

“Probleme ligjore”, Heidi zbulon çfarë ka ndodhur mes saj dhe Massimilianos

Meritoni ka insistuar mbrëmjen e djeshme të dijë më shumë për Heidin dhe ish-banorin e “Grande Fratello”, Massimiliano Varrese....

Moderatori i njohur habit me deklaratën: Heidi nuk është kaq e pafajshme, fsheh diçka

Ish-banori i “BBV” Drini Zeqo ka bërë një analizë të lojës së banorëve dhe për të dhënë mendimin e...

Në BBVA shfaqet lajmi për romancën e Heidit dhe Massimilianos, ky është reagimi i Romeos

Mbrëmjen e djeshme, teksa një nga banorët ka shtypur butonin e kuq, Vëllai i madh ju ka dhënë mundësinë...

“S’më njeh njeri këtu!”, Heidi habit me deklaratën, çfarë po mundohet të thotë?

Heidi, një prej pjesëmarrëseve në “Big Brother VIP3”, ka përjetuar disa momente të vështira në shtëpi, duke patur sulme...

“Nuk po më leni as të ha” Heidi largohet me lot në sy, çfarë i ndodhi papritur banores?

Heidi Baci është përlotur mbrëmë pas debateve që pati me Meriton Mjekiqin dhe Françeska Muratin. Teksa Heidi po hante, moderatori...

Massimiliano vjen sonte në BBVA për t’u ballafaquar me Heidin?

Olti Curri ka njoftuar sot se aktori italian Massimiliano Varresse do të futet në shtëpinë e Big Brother Vip...

Çfarë thotë babai i Heidit për Romeon? Nëna e Heidit i tregon të gjitha!

E ftuara e radhës në “Cherry on Top” ishte Lajla Kamata (Baci), mamaja e Heidi Bacit e vila foli...

“Doli që kisha tumor”, Heidi prek me rrëfimin ku tregon si e zbuloi se kishte tumor

Pas debateve në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka mbërritur një zarf i bardhë nga produksioni i cili i...

Heidit i propozojnë për martesë, Romeo xheloz për djalin e dashuruar pas Heidit

Banorët e “Big Brother VIP 3”, kanë lexuar mesazhe nga fansat dhe miqtë e tyre, e një ndër mesazhet...