Web Analytics

Romeo bërtet më zë të lartë në aeroport, Heidi bën reagimin epik: “Do ndahemi…”

Heidi dhe Romeo kanë publikuar një video në TikTok, ku shihen në një situatë mjaft komike.

Duket se Romeo nis të bërtasë me shaka në aeroport, teksa Heidi shkon pë ta pushuar dhe i thotë “O zemra do ndahemi”.

Më pas, ajo shmanget tutje dhe me humor thotë: Unë nuk e njoh.

Momenti ka shkaktuar mjaft të qeshura dhe po qarkullon kudo.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HeRo🐞🐿 (@scoiattoli.support)

Nga rubrika