Web Analytics

Etiketim: Romeo Veshaj

Elgiti e thotë vetë,dy shokët e tij të ngushtë nuk janë...

Elgit Doda është kantautori shqiptar mjaft i talentuar dhe së fundmi e pamë të ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” me Alketa...

Arbana Osmani bën veprimin e papritur ndaj vëllezërve Veshaj

Moderatorja Arbana Osmani mbahet nga më të mirat në vend,por kujtojmë se njëherë u kritikua nga publiku kur i tha Donaldit se ai ishte...

Çfarë ndodhi?!Ylli Limani aspak i kënaqur nga binjakët Veshaj

Ylli Limani është per momentin një nga artistët më aktivë në treg,me këngë super të klikuara dhe bashkëpunime të rëndësishme.E kemi parë shpesh Yllin...

Menaxheri i VIP-ave injoron Donaldin,Romeon dhe Beatrixen 

I ftuar në “Shqipëria Live”,menaxheri i VIP-ave, Alesio Alija ka folur për koncertet e këngëtarëve shqiptar jashtë vendit, duke treguar edhe për kërkesat që...

“Të hëngërt dreqi o Romeo”,nuk përmbahet më Aleksia Peleshi 

Ditën e djeshme në “E diell” ishte e ftuar edhe Aleksia Peleshi që u bë e njohur nga lidhja e saj me Romeo Veshajn.Ndarja...

Tani edhe Luana Vjollca kundër binjakëve Veshaj? 

Për mirë apo për keq,vëllezërit Veshaj janë në qëndër të vëmendjes si asnjëherë më parë.Sapo mbyllet një kapitull,rihapet një i ri dhe ndonëse jo...

Bashkëpunimi i radhës i Romeo Veshaj vjen me Ermal Fejzullahun

Donald e Romeo Veshaj vazhdojnë e fokusohen edhe më shumë në muzikë, pas bashkëpunimeve me Elgit Dodën, tashmë radha vjen për bashkëpunimin me një...

Kjo nuk pritej, zbulohet ndodhia e radhës e Donaldit dhe Romeos

Donald dhe Romeo Veshaj janë duke bërë “zhurmë” të madhe me emisionin e tyre, “Më lër të flas”.Në episodin që transmetuan së fundmi u...

“Sapo mora vesh që kisha dy vëllezër binjakë”, Gjiko në foto...

Rep-artisti Gjiko vazhdon të jetë mjaft aktiv me postime në rrjete sociale.Së fundmi, reperi ka shpërndarë disa video në Instastory ku shihet nën shoqërinë...

Fotot private të Aleksias dhe Romeos që ngrisin një dilemë!

Lidhja mes Romeo Veshajt dhe Aleksia Peleshit (të paktën) publikisht duket si një kapitull i përfunduar.Një prej romancave më të komentuara publikisht së fundmi...

LAJMET MË TË LEXUARA