Web Analytics

Romeo dhe Heidi nuk po i ndalin udhëtimet bashkë, ky është destinacioni i radhës

Romeo dhe Heidi jane cifti qe u krijua ne BBVA3.

Qe prej se dolen nga shtepia e BBVA ata po e kalojne secilin moment bashke edhe ne udhetime.

Ata ishin ne pushime ne Spanje ndersa tani kane udhetuar drejt Milanos.

Ata kane publikuar pamje ku tregojne se po kalojne per mrekulli.

Shiko videon:

Nga rubrika