Web Analytics

Donald Veshaj ia thotë në sy ish-banores së “BBVA”: Mua s’më ke pëlqyer fare

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmjen e sotme në “Më lërë të flas” ka qenë një panel profesionistesh dhe ish-banorësh, teksa kanë diskutuar mbi fenomenin mediatik, i cili ka thyer rekorde dhe ka dal jashtë çdo parashikimi, Big Brother VIP.

Teksa Iris Luarasi dhe Aulona Musta kanë diskutuar mbi këtë fenomen, ish- konkurrentët, Qetsori dhe Tea Trifoni kanë rrëfyer eksperiencën e tyre.

Gjatë kohës që Tea po fliste ishte Donalidi i cili ia ka thënë në sy Teas që brenda shtëpisë më të njohur nuk i ka pëlqyer aspak loja e saj.

“Mua s’më ke pëlqyer fare”- tha Donaldi.

Ndërkohë që nuk ka munguar as përgjigja e Teas, teksa i tha që e gjithë kjo është çështje preferencash.

Të FUNDIT