Web Analytics

Donaldi e pret Boren derisa parkon veturën?

Botuar nga: InfoKosova

Duket se Bora dhe Donald po shijojnë përsëri lidhjen e tyre.

Edhe pse nuk është bëre një konfirmim zyrtar nga ana e të dy protagonistëve, Bora Zemani e Dobald Veshaj tashmë janë rikthyer në krahët njeri-tjetrit, shkruan InfoKosova.

Që të dy ishin fotografuar në Itali të maskuar teksa bënin shopping.

Së fundi Donaldi ka publikuar një instastory, “Ja se erdhi po parkon”, ishte mbishkrim , teksa dyshohet se e kishte për Borën./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT