Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

Donaldi ngatërron Lori Hoxhën me Bora Zemanin, shikoni çfarë i bën

Donaldi me fotografinë e fundit, la të gjithë pa fjalë.

Ai shfaqet më i afruar se kurrë me Lori Hoxhën, një nga vajzat që drejton televizioni ku ai punon.

Fotografia e dyshes, bëri të mendohet se mos Donaldi e ka ngatërruar Lorin me Borën?!

Nga ky përqafim kuptohet se raporti mes Donaldit dhe Lorit është shumë i ngushtë, shkruan “Kosovarja”

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu