Web Analytics

“Duje” kap 1 milion shikime, ndër këngët më të klikuara në Eurovizion

Albina dhe Familja Kelmendi do të ngjiten sonte në skenën e Eurovizionit për të perfomruar për së dyti herë këngën e tyre “Duje”, pasi siguruan finalen.

Shqipëria në natën e dytë gjysmë finale ishte e para që u kualifikua në fazën e fundit.

Performanca e Albines dhe Familjes Kelmendi në bazë të klikimeve në Youtube është një ndër më të shikuarat.

Aktualisht ka arritur 1 milion klikime, derisa shifra milionshe kanë kapur edhe Izraeli, Kroacia, Norvegjia, Suedia, Italia, Çekia.

Albina dhe familje e saj sonte do të përformojnë të dhjetët në radhë.

Shiko videon:

Nga rubrika