Web Analytics

Duket kaq e re, por nuk do besoni sa vjeç është Emina Cunmulaj

Modelja Emina Cunmulaj eshte padyshim nje nga modelet me te njohura shqiptare.

Ajo eshte nje nga modelet me natyrane dhe me te bukura qe vazhdon te jete e pelqyer nga publiku.

Jemi mesuar ta shohim gjithmone me forma perfekte trupore eshte pse eshte nene e tre femijeve.

Madje ajo duket shume me e re se sa mosha qe ka, pasi modelja ne shtator mbush plot 40 vjec.

Nga rubrika