Web Analytics

E akuzuan për ndërhyrje të shumta në fytyrë, reagon Kaderi dhe tregon a ka operacione plastike

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banorja e “Big Brother VIP Kosova 2”, Kader Kicaj ishte e ftuara e radhës në emisionin “Canape” në T7, ku foli për eksperiencën e saj brenda shtëpisë më të famshme.

Ndër të tjera ajo foli edhe për komentet e shumta lidhur me operacionet plastike të cilat u bënë në rrjete sociale gjatë kohës që ajo ishte brenda.

Ajo tha se e ka të bërë vetëm hundën dhe pak mbushje për buzët.

Ndërsa thotë se të gjithë po tu publikojnë foto para 10 vite janë ndryshe për shkak të mënyrës së grimit që është bërë në atë kohë.

Për më shumë shikoni videon më poshtë.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT