Web Analytics

E çuditshme! Sara tregon se Bardhi po e mëson çdo ditë atë, ja për çfarë bëhet fjalë!

Botuar nga: InfoKosova

Pak momente më herët kanë ardhur disa fjalë dashurie për Bardhin nga partnerja e tij, Sara Gjordeni.

Dhe pse pak ditë më herët Bardhi lajmëroi se Sara nuk kishte akses në Instagram, siç duket problemi është zgjedhur.

Me fjalë nga më të bukurat, ja si shprehet Sara:

‘Ta dua mundin, disiplinën, qetësinë, shpirtin e bardhë! Ta dua dashurinë e urtë dhe çdo gjë tjetër të vogël që po më mëson çdo ditë.’

Shiko foton:

Të FUNDIT